V oblasti hydroizolací Vám nabízíme odbornou montáž a opravy izolací:


*   plochých střech

*   teras, balkónů a lodžií

*   spodní stavby a základů

*   jezírek,jímek, septiků

*   zahradních bazénů

Pro spokojenost našich zákazníků pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími materiály, především preferujeme:


*     moderní a kvalitní hydroizolační fóliové systémy FATRAFOL, VEDAFOL, ALKORPLAN


*   modifikované pásy a komponenty VEDAG
Hydroizolační foliové systémy

Foliové hydroizolační systémy se znamenitě hodí pro hydroizolace plochých střech a střech s atypickým tvarem, přičemž těžištěm jejich použití je systém mechanicky kotvené střechy, jakož i systémy zatížených střech. Dalším využitím může být izolace teras, balkonů a střešních zahrad. Dále je možné systém zkombinovat se zateplujícími materiály a zlepšit tak tepelně izolační vlastnosti střechy.

Materiál

Základem hydroizolačních foliových systémů je folie z měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P), stabilizovaná proti UV-záření, odolná proti nízkým a vysokým teplotám a přelétavému ohni. Folie je vyztužená vysoce kvalitní polyesterovou mřížkou, která zabezpečuje vysokou rozměrovou stabilitu.


Modifikované pásy

Tento systém je možno použít pro všechny druhy izolací, ať už spodní stavby, či pro pokládku na rovných střechách. Materiál se natavuje převážně celoplošně, používá se jak při montážích na nových stavbách, tak i při repasi starých izolací. V systému se výborně uplatňuje možnost zateplení polystyrénovými dílci již z nakašírovaným pásem z výroby.

Materiál

Námi používané elastomerobitumenové pásy mají skelnou výztužnou vložku a jsou modifikovány kaučukem, čímž je zaručena jejich vysoká pevnost a odolnost při pnutí. Střešní pásy jsou na povrchu ošetřeny barevným břidličným posypem, jenž ochraňuje pás proti UV záření a navíc působí esteticky.Další doplňkové práce

Dle přání zákazníka jsme připraveni provádět a aplikovat

i další práce, jak v oblasti související s ochranou objektů proti srážkové či tlakové vodě (nátěry krytin a klempířských prvků, klempířské práce apod.), tak i některé drobné stavební činnosti v exteriéru i interiéru (zednické práce, malování a nátěry, pokládka podlahových krytin a další).

 

Specializace

K-S-B Sdružení

Pracujeme v oboru izolací již více než 20 let. Veškeré aplikace a montáž provádějí vyškolení pracovníci s dlouholetou praxí, a proto garantujeme jen tu nejvyšší kvalitu.

Spokojenost našich zákazníků je vždy naším hlavním cílem.

                  K-S-B            SPECIALIZACE            REFERENCE            FOTOGALERIE            KONTAKTY